Siła jadu węża

Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych- zabieg silnie ujędrniający i przeciwzmarszczkowy

Innowacyjny zabieg o natychmiastowym działaniu. Idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób. Zabieg pomaga powstrzymać biologiczny i mechaniczny proces starzenia się skóry. Jest to prosty, przyjemny i wyjątkowo skuteczny sposób na świetny wygląd każdego dnia.

 

Składniki aktywne preparatów: SYN-AKE®, Naturalny Kwas glikolowy, olejek karotenowy, alantoina, Kolagen morski, Witamina A, C i E, Kwas hialuronowy, masło shea

Skóra: dojrzała, odwodniona, zmęczona, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami, wymagająca silnej regeneracji

Efekt: widoczny lifting owalu twarzy, głębokie nawilżenie, spłycenie zmarszczek, powstrzymanie biologicznego i mechanicznego procesu starzenia się skóry, poprawa sprężystości skóry, efekt natychmiastowego napięcia skóry, regeneracja.

 

SYN®- AKE

Innowacyjny trójpeptyd, który wiąże się z receptorami nikotynowymi Acetylocholiny i zapobiega wchłanianiu Acetylocholiny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za skurcz mięśni. Dzięki temu tłumi transdukcję sygnału i powstrzymuje mechaniczny proces starzenia się skóry. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym działa również na biologiczne procesy starzenia się komórek skóry.

 

Gesty zabiegu:

Gest pierwszy: Oczyszczanie twarzy – demakijaż

Dokładne oczyszczenie twarzy za pomocą specjalnie przygotowanych produktów do demakijażu, które łagodzą, nawilżają i  oczyszczają skórę z wszelkich zanieczyszczeń.

 

Gest drugi: Oczyszczanie twarzy – złuszczanie

Przygotowanie skóry do przyjęcia większej ilości składników aktywnych. Dokładnie oczyszczenie skóry z martwego naskórka, który blokuje przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

 

Gest trzeci: Regeneracja + masaż liftingujący

Specjalny liftingujący masaż twarzy, który ujędrnia, poprawia elastyczność, a także przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych w dalszych etapach.

 

Gest czwarty: Likwidacja zmarszczek

Innowacyjne preparaty, które w swoim składzie zawierają specjalny peptyd SYN®- AKE, odpowiedzialny za wyjątkową skuteczność zabiegu.

Gest piąty: Zakończenie zabiegu

Specjalna linia kremów zawierająca peptyd SYN®- AKE, których regularne stosowanie gwarantuje przedłużeniu efektów zabiegu w domu.

 

ZALECENIA:

Zabieg stosować na twarz, szyję i dekolt, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Zabieg można wykonywać na delikatnej i wrażliwej skórze, która wymaga również intensywnego nawilżenia. Najlepszy efekt osiąga się po serii 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Serię zabiegów można powtórzyć po 3 miesiącach od zakończenia kuracji. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu. Zabieg idealnie nadaje się jako „zabieg bankietowy”, jednorazowo przed specjalnymi okazjami.