Sekret Ślimaka – zabieg silnie regenerujący i wygładzający

Zabieg, który swoje działanie czerpie z naturalnych właściwości jakie daje ekstrakt ze śluzu ślimaka. Doskonała propozycja dla osób, które chcą zregenerować i wygładzić swoją skórę.

 

Składniki aktywne preparatów: Ekstrakt ze śluzu ślimaka (naturalny kwas glikolowy, naturalna allantoina, kolagen, elastyna, witamina A, C i E), Argan Ghassoul, Palmarosa oil, Piperyna

Skóra: z niedoskonałościami, trądzikowa, zanieczyszczona, szara, pozbawiona blasku, wymagająca regeneracji

Efekt: wygładzenie, regeneracja, zmniejszenie zmian trądzikowych i niedoskonałości, skóra staje się gładka w dotyku.

 

Gesty zabiegu:

Gest pierwszy: Oczyszczanie twarzy – demakijaż

Dokładne oczyszczenie twarzy za pomocą specjalnie przygotowanych produktów do demakijażu, które łagodzą, nawilżają i oczyszczają skórę z wszelkich zanieczyszczeń.

 

Gest drugi: Oczyszczanie twarzy – złuszczanie

Przygotowanie skóry do przyjęcia większej ilości składników aktywnych. Dokładnie oczyszczenie skóry z martwego naskórka, który blokuje przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

 

Gest trzeci: Regeneracja + masaż

Specjalny masaż wykorzystujący głęboko regenerujący żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka

 

Gest czwarty: Regeneracja – maska

Etap głębokiej regeneracji, wygładzenia, odbudowy i odżywienia. Silnie regenerująca I odżywcza maska algowa zapewnia intensywną i głęboką absorpcję składników w głąb skóry.

Gest piąty: Zakończenie zabiegu

Zakończenie zabiegu specjalnym  kremem zawierającym ekstrakt ze śluzu ślimaka i SPF20

 

ZALECENIA:

Bezpośrednio po zabiegu zabrania się ekspozycji na słońce lub w solarium. Najlepszy efekt osiąga się po serii 5-6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu. Serię zabiegów można powtórzyć po 2-3 miesiącach od zakończenia kuracji. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu. W trakcie kuracji na skórze trądzikowej może dojść do uaktywnienia zmian trądzikowych. Jest to efekt pożądany kuracji i świadczy o jej skuteczności. Ustąpienie zmian ma miejsce w późniejszej fazie, w zależności od stanu zanieczyszczenia i problemów skórnych.